лого Веб Траст Україна - департаменту безпеки SSL сертифікатів adgrafics

PDF сертифікати для підпису документів

Сертифікати ПДФ дозволяють людям працювати з цифровими документами більш ефективно. Ви можете зробити документи зручними і інтелектуальними, контролювати доступ і вносити зміни в документи, підписувати документи цифровим підписом, забезпечувати довгострокове цифрове архівування та багато іншого, розширюючи межі інтерактивності цифрових документів.

Корінна відмінність між цифровим підписом і електронним підписом полягає в тому, що цифровий підпис має сертифікат, виданий спеціальним нотаріусом, який ідентифікує підписувача, наявність відмітки часу підпису та забезпечення захисту від будь-яких змін після підписання документа

Які проблеми вирішує підписання документа сертифікатом PDF?

Коли ми отримуємо документ, в паперовій або цифровій формі:

  1. Як ми дізнаємося, що контент не був підроблений?
  2. Звідки ми знаємо, що відправником документа є той, ким він себе називає?
  3. Як ми можемо бути впевнені, що особа, яка підписала документ, не зможе заявити: «Я ніколи не підписував цей документ?»

Ці три питання відповідають трьом гарантіям, які вбудовані в документ підписаний цифровим сертифікатом.

  1. Цілісність: документ не був змінений.
  2. Справжність: автор документа посвідчений стороннім нотаріусом.
  3. Безвідмовність: підписант документа не може заперечувати свою особу.

Всі три з цих гарантій вбудовані в документи PDF з використанням цифрових підписів.

логотип відділення з продажу PDF сертифікатів Як це робить сертифікат для підпису документів?>>>

Місто Житомир славиться значними архітектурними та історичними пам'ятками. Свято-Преображенський собор (1866-1874). Цей чудовий собор є одним із символів Житомира. Церква була побудована у візантійсько-руському стилі з характерними рисами давньоруської архітектури 11-12 століть як головна православна церква на Волині. Висота веж сягає 53 метрів. Інтер’єр рясно прикрашений гранітом та лабрадоритом. Цей собор є однією з найкрасивіших церков України. Софійський собор (1737-1751) з дзвіницею (26 метрів) вважається однією з головних архітектурних пам'яток Житомира завдяки вдалому поєднанню стилів пізнього ренесансу та бароко.